Робота за проєктом у Тошківській ЗОШ № 23 має багато позитивних результатів. Так, завдяки…
10.03.2020На жаль, агресія в суспільстві зашкалює. І дорослі дозволяють собі нелюдські вчинки. Страшно уявити,…
10.03.2020Все найкраще – створюється спільно. Багатий досвід роботи разом і дав поштовх для створення Комітетів безпеки шкіл, які поліпшили і покращили взаємини між дітьми, вчителями та батьками. Згуртованість активної молоді, належне шкільне самоврядування, поліпшений освітній процес – це ті стратегічні цілі, до яких ми йшли крок за кроком. Допомога у вирішенні конфлікту в межах школи, підтримка та виявлення небезпечних зон шкільної домівки – стали гарним досвідом для кожної маленької особистості.
«Найважливіше, що ми встигли зробити за цей дивовижний казковий проект, який надав нам змогу стати дитиною знов, так це створення найоптимальніших та найкомфортніших умов для дітлахів, бо вчитися треба також із задоволенням. Та ідеї вже йшли від нас, від активної молоді, які не гаяла час. Ми стали першими активістами в цій справі» – сказала Дарина, член Комітету безпеки школи.
Мінімізація ризиків – це було головним завданням до якого ми йшли крок за кроком. Так наприклад, в Нижненському НВК ЗНЗ-ДНЗ №36 за сприяння Комітету безпеки школи було мінімізовано ризики, що ставили під загрозу життя кожного другого школяра, зокрема: школа придбала антислизьке покриття для сходів, що мінімізувало ризики травм та нещасних випадків, також було замінено старі вхідні двері на нові яскраві та привабливі, які своєю красою так і заохочували зайти за новими знаннями; окрім цього, діти отримали можливість переглядати цікаві ролики про булінг, права людини та гендерну рівність на вже власному новому телевізорі, що покращило психоемоційний стан дітей в зоні воєнного конфлікту. За сприяння Комітету безпеки школи, адміністрації та ГО «Аваліст» було вирішено відремонтувати дах в їдальні, який з моменту своєї побудови жодного разу не замінювався.
Цей проєкт став можливим завдяки дітям, вчителям, батькам, ГО «Аваліст» та організації Save the Children за фінансової підтримки Представництва Генерального департаменту з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту (ЕСНО) в Україні
Теплими словами подяки проводжали діти своїх наставників, які супроводжували їх в проекті: « Я дякую за те, що в мене була можливість подивитися на життя іншими очима…» – говорить Наталя, учениця 9 класу;
«Цей проект, суцільно змінив багато чого в наших життях і тому, ми розуміємо, що змінюватися і змінювати те що навколо нас – це просто необхідно попри те, де ти живеш і який твій рівень…» – підкреслив Олександр, член Комітету безпеки школи.
Останній вислів дуже точний і сильний, оскільки передає велику жагу до змін та перевтілень!